Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

Perkusja to moje życie! Jestem zawodowym muzykiem, perkusistą w zespołach: Oddział Zamknięty, Old Bereakout, Genoside oraz WODZU. Przez 20 lat (w latach 1995-2015) byłem perkusistą w zespole Oddział Zamknięty. Jestem też muzykiem sesyjnym, współpracowałem m. in. z Kasią Kowalską, John’em Porter, Jarkiem Waik, Bogdanem Lewandowskim i Waldkiem Lewandowskim oraz Jackiem Skubikowskim. Mam na swoim koncie solowe projekty, w tym swój najnowszy album WODZU “Samo Życie”. Kilkanaście lat temu, w 2003 roku wydałem pierwszą swoją Szkołę Perkusji na DVD. Był to bardzo popularny kurs, ale czasy się zmieniły i niewiele osób korzysta z płyt DVD. Postanowiłem iść z duchem czasu i przygotować kursy ON LINE w zupełnie nowej formie. Przez lata rozwinąłem swój talent edukacyjny prowadząc warsztaty perkusyjne w całej Polsce. W 2013 roku założyłem w Warszawie SZKOŁĘ ROCKA, gdzie stacjonarnie uczniowie rozwijają wiedzę muzyczną od nauczycieli z czołówki Polskiej sceny muzycznej. Zacznij uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wybierz KURS ON LINE i spełnij swoje marzenie!

Zapraszam na mój kanał Wodzu Drums TV na youtube

Mój profil na Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dariusz_Henczel