Robert Bielak Lekcje gitary Szkoła Rocka Warszawa
Robert Bielak – GITARA: lekcje i nauka gry na gitarze, także dla początkujących – Warszawa

Zapisz się na lekcje gitary w Szkole Rocka Warszawa.

Robert Bielak – gitarzysta, muzyk jazzowy, nauczyciel. Animator, wizjoner, kompozytor, aranżer, producent.
M u l t i i n s t r u m e n t a l i s t a. Współpracuje z wybitnymi muzykami, aktorami, twórcami, wokalistami. A także formacjami muzycznymi w kraju i za granicą (USA, Niemcy, Anglia). Aktywnie uczestniczy w sukcesach znanych i tych bardziej “niszowych” artystów śpiewających w spektaklach teatralnych, recitalach, koncertach czy nagraniach studyjnych, radiowych, na płytach.
Aby dopełnić “fan” zupełnie nic nie znaczącego chwalenia się – kolaborował artystycznie między innymi z Anną Czartoryską, Natalią Sikorą, Joanną Trzepiecińską, Ewą Błaszczyk. Także z Marcinem Przybylskim, Piotrem Siwkiewiczem, Marcinem Januszkiewiczem, Mateuszem Banasiukiem, Markiem Piekarczykiem, Maćkiem Zembatym…
Obecnie współpracuje z warszawskimi teatrami: Rampa, Współczesny, Teatr Polski, Studio, Roma. W „Szkole Rocka” uczy gitary i skrzypiec.

Robert Bielak – GITARA: lekcje gitary i nauka gry na gitarze (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka. Oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie. Robimy też nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.

Zapisz się już dzisiaj – zapraszamy!
Poznaj całą naszą kadrę.


Kup lekcje gitary dla siebie lub w prezencie

Share this Page

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*