Magda Hamer lekcje śpiewu w Szkole Rocka Warszawa.
Magda Hamer – ŚPIEW / GŁOS / WOKAL: lekcje i nauka śpiewu, wokalu oraz emisja głosu, także dla początkujących – Warszawa

Zapisz się na lekcje śpiewu w Szkole Rocka Warszawa.

Magda Hamer – wokalistka, trenerka wokalna, coach rozwoju potencjału. Występowała m.in. na scenach Tygmontu, Tutu Jazz Bar, Państwo Miasto, uczestniczyła w Konkursie Wokalistów Jazzowych w Zamościu, zajęła pierwsze miejsce na Konkursie Wokalistów w Centrum Kultury Artbem.
Absolwentka szkół muzycznych, pobierała nauki u najlepszych polskich piosenkarek. Pracuje nie tylko z głosem ale również z mentalnością i ciałem, ponieważ wierzy, że tylko podchodząc całościowo możemy nasz głos prawdziwie poznać, rozwijać i uwalniać.

Magda Hamer – ŚPIEW / GŁOS / WOKAL: lekcje i nauka śpiewu, wokalu oraz emisja głosu (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.

Zapisz się już dzisiaj – zapraszamy!
Poznaj całą naszą kadrę.

Kup lekcje śpiewu dla siebie lub w prezencie