Wodzu/ 24 kwietnia, 2017/ news/ 0 comments

Miło Cię tu widzieć – Uczymy gry na instrumentach muzycznych, również ON LINE. Mamy w pełni profesjonalną Salę Prób dla zespołów oraz Salę do Nauki gry na instrumentach muzycznych.
U Nas możesz doskonalić homerecording i pobierać lekcje dotyczące produkcji muzycznej.

Warszawska  “Szkoła Rocka” prowadzi zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych (tj.: TERAZ LEKCJE ON LINE perkusja, cajon, gitara, bas, instrumenty klawiszowe, skrzypce, saksofon, trąbka oraz nauka wokalu i emisja głosu.
Muzyka jest twoją pasją ? Nie czekaj zajrzyj do Nas.
Nasza szkoła mieści się przy Alei Niepodległości 19, lok. 13,
(50 m od stacji metra Wilanowska – mapka w zakładce kontakt).Warszawska „Szkoła Rocka” jest czynna od poniedziałku do piątku od 10.00 – 22.00, natomiast w soboty od 10.00 – 16.00.
tel. 501 777 666

 
Zajmujemy się edukacją muzyczną dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności. Dla osób stojących przed wyborem pierwszego instrumentu oraz dla tych którzy przerwali naukę. Osoby grające w zespole mają tu szansę wspólnego grania i udoskonalania swoich umiejętności pod okiem nauczycieli z czołówki Polskiej sceny muzycznej. Celem tego miejsca jest nauka każdego indywidualnie jak i całych zespołów muzycznych.
Każda osoba zgłaszająca się do Nas ma wybór: czy chce pobierać lekcje, czy robić próby, czy też uczestniczyć w zajęciach warsztatowych.
Share this Post

About Wodzu

Perkusja to moje życie! Jestem zawodowym muzykiem, perkusistą w zespołach: Oddział Zamknięty, Old Bereakout, Genoside oraz WODZU. Przez 20 lat (w latach 1995-2015) byłem perkusistą w zespole Oddział Zamknięty. Jestem też muzykiem sesyjnym, współpracowałem m. in. z Kasią Kowalską, John’em Porter, Jarkiem Waik, Bogdanem Lewandowskim i Waldkiem Lewandowskim oraz Jackiem Skubikowskim. Mam na swoim koncie solowe projekty, w tym swój najnowszy album WODZU “Samo Życie”. Kilkanaście lat temu, w 2003 roku wydałem pierwszą swoją Szkołę Perkusji na DVD. Był to bardzo popularny kurs, ale czasy się zmieniły i niewiele osób korzysta z płyt DVD. Postanowiłem iść z duchem czasu i przygotować kursy ON LINE w zupełnie nowej formie. Przez lata rozwinąłem swój talent edukacyjny prowadząc warsztaty perkusyjne w całej Polsce. W 2013 roku założyłem w Warszawie SZKOŁĘ ROCKA, gdzie stacjonarnie uczniowie rozwijają wiedzę muzyczną od nauczycieli z czołówki Polskiej sceny muzycznej. Zacznij uczyć się kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wybierz KURS ON LINE i spełnij swoje marzenie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*